Moje konto Moje konto

Ostrzałka do elektrod wolframowych

1950.00
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 3 kg

Opis produktu Ostrzałka do elektrod wolframowych

Ostrzałka SPARTUS D90 to niewielkich rozmiarów, stacjonarna ostrzałka do elektrod wolframowych używanych przy spawaniu metodą TIG. Zasilana jest z sieci jednofazowej 230V. Ostrzałka D90 umożliwia precyzyjne i wydajne naostrzenie końca elektrody wolframowej odpowiednio do wymogów technologicznych. Elektrody ostrzone za pomocą ostrzałki D90 wykazują między innymi dłuższą żywotność i umożliwiają łatwiejsze zajarzenie łuku spawalniczego.

Ostrzałka umożliwia ostrzenie elektrod w zakresie średnic od 1,6 – 4,8 mm pod kątem 20° do 60°. Wbudowany sprawdzian głębokości, pozwala dobrać odpowiednią głębokość ostrzenia oraz zapewnia powtarzalność procesu. Możliwość regulacji przesunięcia elektrody względem powierzchni tarczy szlifierskiej, znacząco wydłuża żywotność tarczy – co przekłada się bezpośrednio na niższe koszty eksploatacji.

Standardowo szlifierka wyposażona jest w tulejkę zaciskową na elektrody o średnicy 2,4mm oraz podstawową tarcze szlifierską. Istnieje możliwość dokupienia tulejek zaciskowych na inne średnice elektrod oraz tarcz diamentowych.

Dane techniczne:

- Zasilanie: 230V
- Moc: 60W
- Kąt szlifowania: 10-60 stopni
- Prędkość obrotowa tarczy: 5000r/min
- Średnice elektrod: 1,6; 2,0; 2,4; 3,2; 4,0; 4,8mm
- Poziom emisji hałasu: <60dB(A)


Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
: