Moje konto Moje konto

Cleantech 200 do czyszczenia spoin

2430.00
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 16 kg

Producent: Telwin

Opis produktu Cleantech 200 do czyszczenia spoin

Urządzenie przeznaczone do czyszczenia spoin spawalniczych po spawaniu metodą TIG lub MIG stali nierdzewnej. Wraz z zestawem MARK IT staje się urządzeniem do znakowania wyrobów. Procedura czyszczenia całkowicie eliminuje przebarwienia i utlenianie się stali nierdzewnej powstałe podczas spawania. Dzięki natychmiastowej reakcji elektrochemicznej Cleantech 200 przywraca stali nierdzewnej połysk i polepsza wygląd spoiny.

Dwa akcesoria i przeznaczone do nich płyny będące w zestawie gwarantują natychmiastowy rezultat po jednokrotnym czyszczeniu. Wydajność Cleantech 200 uzyskana jest dzięki kombinacji płynów dedykowanych do akcesorii. Wszystkie płyny do czyszczenia i znakowania są klasyfikowane jako "nie-niebezpiecznie" i z tego tytułu bezpieczne dla użytkownika jak również łatwe to tranportu i przechowywania.

Urządzenie dostarczane jest z akcesoriami:
- z końcówką T-BRUSH i zielonym płynem BRUSH IT do delikatnego czyszczenia
- z końcówką T-CLEAN i żółtym płynem CLEAN IT idealnyem do silnego i bardziej zdecydowanego czyszczenia

Z dodatkowy wyposażeniem - końcówką T-MARK i płynem MARK IT, Cleantech 200 staje się narzędziem do znakowania stali nierdzewnej. Poprzez wybór rodzaju akcesorii na panelu urządzenia, Cleantech 200 ustawia automatycznie optymalne parametry czyszczenia. Technologia Smart Auto Power umożliwia natychmiastowe dostarczenie mocy na powierzchnię czyszczonego elementu.

Urządzenie jest kompaktowe i łatwe do przenoszenia. Z dodatkowym wózkiem Cleantech 200 zmienia się w mobilną stację czyszczącą, z miejscem na płyny i akcesoria.  W sprzedaży rownież posiadamy eksploatacyjne akcesoria: płyn i taśmę czyszczącą

 
Moc maksymalna 1,05 kVA
Stopnie regulacji 2
 
Waga 15,5 kg
Wymiary gabarytowe dł x szer x wys 430x175x340 mm
 
Znamionowe napięcie zasilania 230 V 50Hz

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
: