Moje konto Moje konto

Klucz udarowy akumulatorowy KD1765

439.00
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 3 kg

Producent: Kraft&Dele

Opis produktu Klucz udarowy akumulatorowy KD1765

Klucz udarowy z linii produktów X-SERIES polskiej marki Kraft&Dele, model KD1765. Wysoka jakość wykonania, doskonałe parametry pracy oraz podświetlenie LED to cechy wyróżniające to urządzenie.

 

Produkty z linii X-SERIES by KRAFT&DELE to najnowocześniejsza technologia elektronarzędzi dostępna na rynku.

Każdy z produktów X-SERIES zasilany jest akumulatorem Li-Ion, który możesz przekładać pomiędzy wszystkimi produktami. Akumulatory dostępne są o pojemości 2000mAh oraz 4000mAh, które mogą być stosowane zamiennie oraz ładowane tą samą ładowarką.

Zalet takiego rozwiązania jest wiele: przy kupnie dwóch bądź większej ilości narzędzi z tej serii, nie potrzebujesz kilku ładowarek oraz akumulatorów - wystarczy kupić tylko jedną, oszczędzając pięniądze oraz miejsce w warsztacie!

 

 

Model: KD1765
Seria: X-Series
Typ urządzenia: klucz udarowy
Zasilanie: 18V
Pasująca bateria: KD1759/KD1760
Prędkość obrotowa: 0 - 2000 rpm
Liczba udarów: 0-3200 /min
Rozmiar trzonu: 1,2" (HEX)
Maks. moment obrotowy: 450 Nm
Wymiary: 2,7 kg

SKŁAD ZESTAWU

Klucz udarowy X-Series KD1765
ładowarka
bateria 2000MAH

 

 

 

 

OPIS PRODUKTU

Klucz udarowy X-Series KD1765 marki KRAFT&DELE wysokiej klasy urządzenie przeznaczone nie tylko dla domowych majsterkowiczów, ale również dla profesjonalistów.

Nowa, wyjątkowa technologia użyta przy produkcji tego urządzenia pozwoliła osiągnąć doskonały produkt z ekskluzywnej linii X-SERIES dla profesjonalistów.

Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości aluminium oraz tworzyw sztucznych, w znacznej części pokryte gumowym materiałem HIGH GRIP, gwarantując pewny i bezpieczny w każdych warunkach chwyt.

Linia produktów X-SERIES by KRAFT&DELE zasilana jest akumulatorami wykonanymi w technologii litowo-jonowej (Li-Ion). Ta technologia pozwoliła na skumulowanie dwa razy więcej energii niż w konwencjonalnych akumulatorach NiMH. Nie występuje także efekt pamięci(utrata pojemności baterii).

Dodatkowe podświetlenie LED pozwala na pracę w słabym oświetleniu, a wskaźnik rozładowania baterii na bieżąco informuje o stanie urządzenia.

 

 

 

 

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
: