Moje konto Moje konto

Spawarka 260A SNAKE 270 IGBT

1180.00
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 17.5 kg

Producent: Magnum

Opis produktu Spawarka 260A SNAKE 270 IGBT


Urządzenie inwertorowe Snake 270 IGBT  z nowej serii MAGNUM jest lekkim, przenośnym, źródłem energii. Dla uzyskania jak najlepszych osiągów i niezawodności urządzenie wytworzone jest zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami, co zapewnia znakomite parametry spawalnicze, zarówno dla metody MMA, jak i TIG.

Spawarka Snake oparta jest na najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii wykorzystującej tranzystory IGBT. Pod wieloma względami jest korzystniejszym rozwiązaniem i w wielu aplikacjach stanowi lepsze rozwiązanie od tranzystorów MOSFET. Spawarka oparta na tranzystorach IGBT oferuje mocniejszy, bardziej skoncentrowany i bardziej stabilny łuk przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii.


Spawarka SNAKE 270 IGBT umożliwia spawanie stali węglowych, nierdzewnych, aluminium i innych spawalnych metali kolorowych. Można stosować elektrody o różnych specyfikacjach w tym zasadowych , kwaśnych itp. Przeznaczona jest do pracy w warunkach stacjonarnych i terenowych, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Urządzenie inwertorowe z serii SNAKE IGBT jest odpowiednie do spawania konstrukcji, rur, kotłów, zbiorników ciśnieniowych itp. Znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagane jest uzyskanie doskonałej jakości spawania.


Spawarka ma możliwośc spawania metodą TIG po zastosowaniu specjalnego uchwytu TIG z zaworkiem gazu. Zajarzenie łuku odbywa się poprzez potarcie elektrodą wolframową o spawany materiał. Na wyposażeniu jest kabel spawalniczy z uchwytem elektrodowym oraz kabel masowy z zaciskiem kleszczowym.


Dane techniczne:

Napięcie zasilania: 400V
Prąd spawania: 20-260A
Cykla pracy: 260A 60%
Zabezpieczenie: 25A
Chłodzenie: wentylator
Waga: 17,5kg


Funkcje urządzenia:

HOT START (regulowane), ANTI STICK, ARC FORCE (regulowane)
VRD- funkcja wyłącza zasilanie w ciągu milisekund po zakończeniu spawania i redukuje napięcie na elektrodzie otulonej do bezpiecznego poziomu. Funkcja ta zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo spawaczowi w szczególności w środowisku gorącym i wilgotnym
możliwość spawania metodą TIG po zastosowaniu specjalnego uchwytu z zaworkiem w rękojeści
wyświetlacz prądu spawania
zabezpieczenie termiczne


Gwarancja 12 miesięcy(faktura vat), 24 miesiące (paragon), serwis door to door


Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
: