Moje konto Moje konto

Digimig 206P Sherman + MMA + TIG DC Lift

2320.00
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 15 kg

Producent: Sherman

Opis produktu Digimig 206P Sherman + MMA + TIG DC Lift

 

Inwentorowa spawarka DIGIMIG 206P jest rozwojową wersją dotychczasowego modelu DIGIMIG 205P. Skierowana jest do zawodowców ceniących jakość i niezawodność urządzeń. Jest to urządzenie najnowszej generacji przeznaczone do zastosowań profesjonalnych. Służy do spawania ręcznego stali konstrukcyjnych niskowęglowych, stopowych i nierdzewnych, a także stopów miedzi i tytanu. Umożliwia spawanie metodą MIG/MAG (szpule D200/5kg), prądem stałym TIG (bez HF) oraz elektrodą otuloną metodą MMA. Urządzenie przeznaczone jest zarówno do prac produkcyjnych, jak i usługowych. Cyfrowe sterowanie pozwala na pełną regulację parametrów, dynamiki łuku, charakterystyki oraz trybu pracy spawarki.

W projektowaniu i konstrukcji urządzenia DIGIMIG 206P wykorzystano najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii PWM (modulacja szerokości impulsów) oraz modułów IGBT (tranzystory bipolarne z izolowaną bramką), mogące zmieniać częstotliwość pracy do wartości średnich, co skutkuje zamianą tradycyjnego, ciężkiego przetwornika częstotliwości na poręczny przetwornik o średniej częstotliwości, charakteryzujący się małymi rozmiarami i wagą, niskim poborem mocy itp.  Urządzenie posiada synergiczne sterowanie prądem i napięciem spawania.

Spawarka wyposażona jest w automatyczne zabezpieczenia termiczne, przeciążeniowe i nadprądowe. W komplecie znajduje się uchwyt spawalniczy MIG oraz przewody elektrodowy i masowy.


Dane techniczne:

 • Zasilanie: 230V
 • Metody spawania: MIG/MAG, TIG DC Lift, MMA
 • Technologia wykonania: IGBT
 • Max prąd spawania: 200A
 • Cykl pracy: 40%
 • Max pobór mocy: 5,7kVA
 • Waga: 15kg
 • Wymiary: 470 x 210 x 380mm


  Funkcje urządzenia:

  - sterowanie cyfrowe
  - ARC Force
  - 2Takt/4Takt
  - opadanie prądu
  - puls
  - podajnik 2-rolkowy


  Gwarancja 12 miesięcy, serwis "door to door"

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: